+90 312 447 6 111
+90 546 447 6 111
Bekleriz: 11:00 – 00:00

Hikayemiz

Camgöz, Yeni Neslin Balıkçısı

BURADA LEZZET ÇOK FAZLA. KEYİF ÇOK FAZLA.
KALİTE, RAHATLIK, ÖZEN, İLGİ, ALAKA ÇOK FAZLA.
SİZİN İÇİN ÖZENLE YARATTIĞIMIZ BU DÜNYANIN KAPISINDAN GİRER GİRMEZ
SİZDE UYANDIRACAĞI HEYECAN… ÇOK FAZLA!

Her geçen gün değeri artan, sağlığımız için önemi saymakla bitmeyen balığa duyduğumuz tutkuyla, balıkçılığa yeni bir soluk kazandırmak için buradayız. Alışılagelmiş balık restoranlarının sunduğu standart hizmet anlayışını hem çeşit anlamında hem de hizmet anlamında farklılaştırarak “Yeni Neslin Balıkçısı” olmak için kolları sıvadık. Her zaman için önce tazeliğiyle sonra yenilikleriyle fark yaratarak damak zevkinize hitap edecek lezzetleri, size en güzel haliyle sunmak için çalışıyoruz. Misafir – işletme ilişkisinin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan, hizmet kalitesini her zaman zirvede tutan ve bu bağın uzun süreli olması için samimiyetinden asla ödün vermeden çalışan kadromuzla hizmetinizdeyiz. Her zaman bekleriz.

Camgöz Balıkçısı bir Tokyar Grup markasıdır.

KALİTELİ YEMEK

Dünya Mutfağının ve Türk Mutfağının tatları usta ellerde şahesere dönüşüyor. Size de bu kalitenin tadına varmak kalıyor.

ORİJİNAL TARİFLER

Dünya trendlerinin rehberliğinde hazırlanmış birbirinden özel ve orijinal tariflerle Camgöz Balıkçısı'nın farkını sizler de yaşayacaksınız.

VE FAZLASI…

Sıcak ve şık ortamı, standartların üstünde hizmet kalitesi ve ince düşünülmüş detaylarıyla Camgöz Balıkçısı size hep daha fazlasını vaat eder.